услуги

 • Прилагодено стакло Изработка

  Прилагодено стакло Изработка

  Професионална обработка на стакло со длабока обработка со приспособена услуга обезбедена за какви било специфични барања за големина, ивица, дупчење, калење, печатење и површинска обработка.
 • Техничка поддршка

  Техничка поддршка

  Над 10 талентирани инженери со повеќе од 5 години искуство за да обезбедат вашите производи Saida Glass да ги снабдува со повисок лост и стабилни перформанси на пазарот.
 • квалитет на производите

  квалитет на производите

  Завршете еднократни линии за обработка на стакло со квалификувани работници, рафиниран SOP и онлајн инспекции за квалитет. Без MOQ и 100% проверка на секоја пратка.
 • флексибилност

  флексибилност

  Saida Glass is flexible with delivery schedules and able to offer short lead time on both samples and mass productions with quality assurance maintained.

APPLICATION

за компанијата

Saida Glass fully takes your ‘’ design-to-market’’ needs and offers excellent glass deep processing services from sheet glass to customized shape with different surface treatment. A robust quality management system (QMS) and quick-response sales engineer to enable your products reach a higher level through the market. As a well-known glass supplier, we are working with many famous enterprises such as ELO, CAT, Holitech and other companies. Wide product range to cooperate with:

● Display cover glass
● Screen protective glass
● Tempered glass for household appliance
● Smart touch light switch
● LED Lighting glass panel

 • aboutus1
 • aboutus2
 • aboutus3

news

Holiday Notice – Chinese New Year Holiday

To our distinguish customer and friends: Saida glass will be in holiday for the Chinese New Year Holiday from 20th Jan. to 10th Feb. 2022.  But sales are availabe for the whole time, should you need any support, freely call us or drop an email.  The Tiger is the third of the 12-year cycle of anim...

Holiday Notice – Chinese New Year Holiday

To our distinguish customer and friends: Saida glass will be in holiday for the Chinese New Year Holiday from 20th Jan. to 10th Feb. 2022.  But sales are availabe for the whole time, should you need any support, freely call us or drop an email.  The Tiger is the third of the 12-year cycle of anim...
more>>

Holiday Notice – the New Year Holiday

To our distinguish customer and friends: Saida glass will be in holiday for the New Year Holiday from 1st to 2th Jan. 2022. For any emergency, please call us or drop an email.
more>>

Дали знаете што е високотемпературно керамичко мастило со дигитално печатење?

Стаклото е не-апсорбирачки основен материјал со мазна површина. Кога користите мастило за печење со ниска температура за време на печатење со свилен екран, може да се случи некој нестабилен проблем како што се ниска адхезија, мала отпорност на временските услови или почнува да се лупи мастилото, промена на бојата и други појави. Керамичкото мастило кое...
more>>

Деловни партнери

 • Huawei-лого-120x120
 • Димензии 120x120
 • Tefal-Logo 120X120
 • kohler_ 120x120
 • Лого на Leica_Geosystems-120X120
 • 联创电子 ЛОГО 120x120
 • ело-лого-120X120
 • Кат-лого-120x120


Испратете ни ја пораката до нас:

WhatsApp Онлајн Chat!