Sherbime

 • Fabrikim xhami me porosi

  Fabrikim xhami me porosi

  Profesionist në përpunimin e thellë të qelqit me shërbim të personalizuar të ofruar për çdo kërkesë specifike për madhësinë, skajet, shpimin, kalitjen, printimin dhe trajtimin e sipërfaqes.
 • Mbeshtetje teknike

  Mbeshtetje teknike

  Mbi 10 inxhinierë të talentuar me më shumë se 5 vjet përvojë për të siguruar që produktet tuaja Saida Glass të furnizojnë me një levë më të lartë dhe performancë të qëndrueshme në treg.
 • Cilësia e produkteve

  Cilësia e produkteve

  Plotësoni linjat e përpunimit të xhamit me një ndalesë me punëtorë të kualifikuar, SOP të rafinuar dhe inspektime të cilësisë në internet. Asnjë MOQ dhe inspektim 100% i secilës dërgesë.
 • lakueshmëri

  lakueshmëri

  Saida Glass is flexible with delivery schedules and able to offer short lead time on both samples and mass productions with quality assurance maintained.

APPLICATION

Rreth kompanisë

Saida Glass fully takes your ‘’ design-to-market’’ needs and offers excellent glass deep processing services from sheet glass to customized shape with different surface treatment. A robust quality management system (QMS) and quick-response sales engineer to enable your products reach a higher level through the market. As a well-known glass supplier, we are working with many famous enterprises such as ELO, CAT, Holitech and other companies. Wide product range to cooperate with:

● Display cover glass
● Screen protective glass
● Tempered glass for household appliance
● Smart touch light switch
● LED Lighting glass panel

 • aboutus1
 • aboutus2
 • aboutus3

news

Holiday Notice – Chinese New Year Holiday

To our distinguish customer and friends: Saida glass will be in holiday for the Chinese New Year Holiday from 20th Jan. to 10th Feb. 2022.  But sales are availabe for the whole time, should you need any support, freely call us or drop an email.  The Tiger is the third of the 12-year cycle of anim...

Holiday Notice – Chinese New Year Holiday

To our distinguish customer and friends: Saida glass will be in holiday for the Chinese New Year Holiday from 20th Jan. to 10th Feb. 2022.  But sales are availabe for the whole time, should you need any support, freely call us or drop an email.  The Tiger is the third of the 12-year cycle of anim...
more>>

Holiday Notice – the New Year Holiday

To our distinguish customer and friends: Saida glass will be in holiday for the New Year Holiday from 1st to 2th Jan. 2022. For any emergency, please call us or drop an email.
more>>

A e dini se çfarë është boja qeramike me temperaturë të lartë nga printimi dixhital?

Xhami është një material bazë jo absorbues me sipërfaqe të lëmuar. Kur përdorni bojë pjekjeje me temperaturë të ulët gjatë printimit me ekran mëndafshi, mund të ndodhë ndonjë problem i paqëndrueshëm, si p.sh. ngjitje e ulët, rezistencë e ulët ndaj motit ose fillimi i heqjes së bojës, çngjyrosje dhe dukuri të tjera. Bojë qeramike e cila...
more>>

Business Partners

 • Logoja e Huawei-120x120
 • Madhësia 120x120
 • Tefal-Logo 120X120
 • kohler_ 120x120
 • Logoja e Leica_Geosystems-120X120
 • LOGO 联创电子 120x120
 • elo-logo-120X120
 • Cat-Logo-120x120


Na dërgoni mesazhin tuaj:

WhatsApp Online Chat!