China Hapi shkon Fabrika qelqit dhe furnizuesit | Saida

Hapi nevrik Glass

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Porti: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T

 • Detail Product

  PASQYRAC E FABRIKS

  PAGESA & Transporti

  Produkt Tags

  1.Madhësia Detail: diametër është 60mm, trashësi është 10mm + 5mm. Mund të personalizohet sipas CAD / Coredraw vizatim tuaj.
  2.Using për llambë nëntokësore, not nga drita pishinë, drita lëndinë etj.
  3.We mund të përdorni qelqi noton, të lartë borosilicate material qelqi. Përpunimi ynë: Prerje buzë -Grinding - Cleaning - kalitje - Cleaning - shtypjen me ngjyra-Cleaning - Paketimi
  Advantages of step tempered glass
  1.Security: Kur xhami është dëmtimi i jashtëm, mbeturinat do të bëhet shumë e vogël kokrra kënd i gjerë dhe të vështirë për të shkaktojë dëm për njerëzit.
  Forca 2.High: xhami forca e ndikimi rrëmbyer të njëjtën trashësi prej qelqi të zakonshëm 3 deri në 5 herë më shumë se xhami të zakonshëm, lakimi forcë 3-5 herë.
  Stabiliteti 3.Thermal: Qelq i ka stabilitet të mirë termike, mund të përballojë temperatura është më shumë se 3 herë që prej qelqi të zakonshëm, mund të përballojë 200 ° C ndryshimet e temperaturës.


 • Previous:
 • Next:

 • FABRIKEN TONA

  Fabrika jonë

  LINE DHE Magazina TONA E PRODHIMIT

  Pasqyra e fabrikës1Pasqyra e fabrikës2Pasqyra e fabrikës3Pasqyra e fabrikës4Pasqyra e fabrikës5Pasqyra e fabrikës6

  Pagesa & Transporti-1

     Film mbrojtës laminues - Paketim pambuku Perla - Paketim letre Kraft

  3 LLOJ ZGJEDHJE PRR PRFSHIRJE

  Pagesa & Transporti-2

                                           Eksportoni paketën e rastit të kompensatës - Eksportoni paketimin e kartonit të letrës

 • Na dërgoni mesazhin tuaj:

  Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
  

  Na dërgoni mesazhin tuaj:

  WhatsApp Online Chat!