Fletë xhami e mbulesës së ekranit

Përshkrim i shkurtër:


 • Çmimi FOB:0,5 - 9,999 dollarë amerikanë / copë
 • Min.Sasia e porosisë:100 Copë/Copë
 • Aftësia e furnizimit:10000 Copë/Copë në muaj
 • Porti:Shenzhen
 • Kushtet e pagesës:L/C,D/A,D/P,T/T

 • Përvojë mbi 10 vjeçare në përpunimin e xhamit me një ndalesë

  Detajet e produktit

  PËRMBLEDHJE E FABRIKE

  PAGESA DHE DERGIMI

  Etiketat e produktit

  1. Detaje: gjatësi 230mm, gjerësi 180mm, trashësi 4mm, kalitje fizike, formë drejtkëndëshi, korniza e zezë me dritare drejtkëndëshe për ekran, me veshje kundër shkëlqimit për reduktimin e shkëlqimit të dritës, me teknikë mjaft të veçantë të formësimit të skajeve.Mirë se vini në personalizimin e dizajnit tuaj.
  2. Përpunimi: Nga prerja e lëndës së parë – fletës së qelqit në copa të vogla deri tek trajtimi i kalitjes fizike, procedurat e përpunimit bëhen në fabrikën tonë.Dhe kështu është hapi i printimit në ekran.Vëllimi i prodhimit arrin 2k – 3k në ditë.Për kërkesë të personalizuar, ajo veshje kundër gjurmëve të gishtërinjve, kundër reflektimit (AR) dhe kundër shkëlqimit (AG) në sipërfaqen e pastër është e zbatueshme.
  3. Performancë më e mirë se xhami akrilik (akrilik, në fakt një lloj paneli plastik) në aftësinë e rezistencës së verdhë.Korniza e xhamit ka një pamje kristali me shkëlqim.Shtimi i një paneli xhami në çelësin tuaj të dritës është njësoj si të shtoni një dizajn elegant në produktin tuaj, për të krijuar artikullin më popullor në treg.
  Aplikacion :
  Bëhuni një mbrojtës për ekranin dhe panelin me prekje.Ngjyra të ndryshme të printuara përshtaten me elektronikë.Ekziston një tendencë për të aplikuar këtë lloj paneli xhami në kontrolluesin automatik.


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • FABRIKA JONË

  Fabrika jonë

  LINJA TONA E PRODHIMIT DHE magazina

  Pasqyrë e fabrikës 1 Pasqyrë e fabrikës2 Pasqyrë e fabrikës3 Pasqyrë e fabrikës4 Pasqyrë e fabrikës5 Pasqyrë e fabrikës6

  Pagesa dhe dërgesa-1

  Film mbrojtës lamiant — Paketim pambuku perla — Paketim letre Kraft

  3 LLOJ E ZGJEDHJES SË mbështjelljes

  Pagesa dhe dërgesa-2

                                          Paketa e kasës me kompensatë për eksport - Paketë kartoni letre për eksport

  Na dërgoni mesazhin tuaj:

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

  Na dërgoni mesazhin tuaj:

  WhatsApp Online Chat!