Кина 0,8 мм тркалезна стаклена леќа со капак за фотоапарат со лепило за фабрика и добавувачи на веб-камери | Саида

Стаклен објектив за обвивка за фотоапарат од 0,8 мм со лепило за веб-камера

Краток опис:


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T

 • детали за производот

  ПРЕГЛЕД НА ФАБРИКАТА

  ПЛАMENTА &Е & ИСПОРАКА

  Тагови производ

  10 години искуство

  Harden Glass for Webcam Tempered Glass with 3M Tape

  ВОВЕД НА ПРОИЗВОДОТ

  – Приспособена форма за веб камера

  Супер отпорен на гребење и водоотпорен

  Прилагоден дизајн со гаранција за квалитет

  Совршена рамност и мазност

  Навремено осигурување за датум на испорака

  Конзулат и професионално водство еден на еден

  Добредојдени се услуги за прилагодување за формата, големината, финишот и дизајнот

  Анти-отсјај / Анти-рефлексивно / Анти-отпечаток од прст / Анти-микроб има тука

  Прилагодено тркалезно 2мм црно рамкозно стакло стакло за видео надзор 

  AR техника   

  Што е безбедносно стакло? 

  Калено или зацврстено стакло е вид на безбедносно стакло обработено од контролирани термички или хемиски третмани за да се зголеми

  неговата јачина во споредба со нормалното стакло.

  Калењето ги става надворешните површини во компресија, а внатрешноста во напнатост.

  скршен изглед

  ПРЕГЛЕД НА ФАБРИКАТА

  фабричка машина

  ПОСЕТА НА КОРИСНИЦИ И ПОВРАТА 

  Повратни информации

  Сите употребени материјали се во  COMPLIANT WITH ROHS III (EUROPEAN VERSION), ROHS II  (CHINA VERSION), REACH  (CURRENT VERSION)

   

 • Претходно:
 • Следно:

 • НАШАТА ФАБРИКА

  Нашата фабрика

  НАША ПРОИЗВОДСТВО ЛИНИЈА & Складиште

  Преглед на фабриката1Преглед на фабриката2Преглед на фабриката3Преглед на фабриката4Преглед на фабриката5Преглед на фабриката6

  Плаќање и испорака-1

     Ламинирачки заштитен филм - Пакет од бисер - Пакување од хартија Крафт

  3 ВИД ИЗБОР ЗА ОБВИВУВАЕ

  Плаќање и испорака-2

                                           Извоз на пакет од иверица - Извоз на пакет од картонска хартија

 • Испратете ни ја пораката до нас:

  Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас
  

  Испратете ни ја пораката до нас:

  WhatsApp Онлајн Chat!