Kina Lente qelqi me kapak të rrumbullakët të kamerës 0,8 mm me ngjitës për fabrikën dhe furnizuesit e kamerave në internet | Saida

Lente qelqi e kapakut të rrumbullakët 0,8 mm me ngjitës për Webcam

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Porti: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T

 • Detail Product

  PASQYRAC E FABRIKS

  PAGESA & Transporti

  Produkt Tags

  oem 10 vjet përvojë

  Harden Glass for Webcam Tempered Glass with 3M Tape

  HYRJE E PRODUKTIT

  – Forma e personalizuar për uebkamerën

  Super rezistent ndaj gërvishtjeve dhe i papërshkueshëm nga uji

  Dizajn i personalizuar me sigurim të cilësisë

  Rrafshësi dhe butësi e përsosur

  Sigurimi i datës së dorëzimit në kohë

  Konsullimi një dhe një udhëzim profesional

  Shërbimet e personalizimit për formën, madhësinë, modelin dhe modelin janë të mirëseardhura

  Anti-shkëlqim verbues / Anti-reflektues / Anti-gjurmë gishtash / Anti-mikrob janë në dispozicion këtu

  Lente xhami të rrumbullakosura me kornizë të zezë me rrota 2 mm të personalizuara për CCTV 

  Teknika AR   

  Çfarë është xhami i sigurisë? 

  Qelqi i zbutur ose i ashpër është një lloj qelqi sigurie i përpunuar nga trajtime të kontrolluara termike ose kimike për t’u rritur

  forca e tij krahasuar me xhamin normal.

  Kalitja i vë sipërfaqet e jashtme në kompresim dhe të brendshmet në tension.

  shikim i thyer

  PASQYRAC E FABRIKS

  makineri fabrike

  VIZITIMI I KLIENTIT & KTHIMI 

  Reagime

  Të gjithë materialet e përdorura janë në  COMPLIANT WITH ROHS III (EUROPEAN VERSION), ROHS II  (CHINA VERSION), REACH  (CURRENT VERSION)

   

 • Previous:
 • Next:

 • FABRIKEN TONA

  Fabrika jonë

  LINE DHE Magazina TONA E PRODHIMIT

  Pasqyra e fabrikës1Pasqyra e fabrikës2Pasqyra e fabrikës3Pasqyra e fabrikës4Pasqyra e fabrikës5Pasqyra e fabrikës6

  Pagesa & Transporti-1

     Film mbrojtës laminues - Paketim pambuku Perla - Paketim letre Kraft

  3 LLOJ ZGJEDHJE PRR PRFSHIRJE

  Pagesa & Transporti-2

                                           Eksportoni paketën e rastit të kompensatës - Eksportoni paketimin e kartonit të letrës

 • Na dërgoni mesazhin tuaj:

  Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
  

  Na dërgoni mesazhin tuaj:

  WhatsApp Online Chat!